Їдете у відрядження або в турпоїздку по Росії? Компанія Студбудсервіс пропонує унікальний сервіс з продажу російських залізничних квитків в Україні, причому як за готівковий, так і за безготівковий розрахунок.

Часи, коли людина без папірця була - «ніхто» поступово відходять в далеке минуле. Зараз навіть на поїзд можна сісти взагалі без квитка. Паперового. Бо йому на зміну приходить квиток електронний. Це можливість посадки пасажира в поїзд без оформлення паперового бланка квитка. При посадці на поїзд провідникові пред'являється тільки документ, що засвідчує особистість, яка була вказана при оформленні квитка. В Україні продажі російських електронних залізничних квитків здійснює компанія Студбудсервіс.

Унікальність сервісу з продажу російських залізничних квитків в Україні

Для бізнесменів і компаній, що працюють з Росією, Студбудсервіс пропонує унікальний сервіс: російські електронні залізничні квитки в Україні за безготівковим розрахунком. Ваші колеги, що знаходяться в Росії, можуть скористатися квитком відразу після отримання його коду, а ви оплатите його безготівковим платежем тут, в Україні.

Продаж залізничних квитків здійснюється безпосередньо на сайті. Для придбання російського електронного залізничного квитка вам знадобиться
- Комп'ютер;
- Доступ в інтернет;
- Паспорт;
- Банківська карта або гаманець в електронній платіжній системі.

Ціна приємно здивує - російські залізничні квитки дешевші, ніж в українських касах

Російські електронні залізничні квитки на потяги, що курсують по території Росії, значно дешевші, ніж квитки на ті ж самі поїзди, придбані в касах Укрзалізниці.

Ми можемо допомогти, коли інші вже не можуть

З нами ви маєте більше можливостей вибору - Росія виділяє Укрзалізниці певні квоти, які можуть вже закінчиться до моменту покупки, і в українських касах Ви їх ніяк вже не купите, але квитки є!

А можливо Вам потрібний квиток на поїзд Москва-Санкт-Петербург "Червона стріла" або "Сапсан", або аналогічні? В українських касах їх немає взагалі!
У цих випадках на території України можемо допомогти тільки ми. У нас уже більше двох років діють договори, які мають можливість продавати російські залізничні квитки в Україні. З такими самими можливостями щодо доступу до місць, що і в російських залізничних касах.

Інші переваги етектронних залізничних квитків

- Економія часу. Не обов'язково їхати в касу і стояти в черзі за квитком, можна просто купити його через інтернет.
 
- Будь-які форми оплати - готівка, безготівкова.
 
- Немає ніяких проблем і з поверненням електронного залізничного квитка. У випадку, якщо пасажир передумає їхати даним рейсом, він може зробити повернення квитка через інтернет або зателефонувавши в службу підтримки компанії. Знову ж, їхати за грошима нікуди не треба - якщо оплата була проведена за допомогою кредитної карти, протягом 1-3 робочих днів гроші будуть повернені на неї.
 
- Додаткова перевага для розсіяних - електронний квиток неможливо втратити або вкрасти, оскільки він просто не існує фізично. Електронний квиток зберігається в надійно захищеній інформаційній базі перевізника.

На деякі поїзди відкрита електронна реєстрація, завдяки якій Ви можете приїхати на вокзал з електронним квитком та паспортом і зайняти свої місця за цим квитком, не звертаючись до каси або на термінал самообслуговування для отримання квитка на стандартному бланку. Електронна реєстрація закінчується за півтори години до відправлення поїзда.

Телефонуйте, пишіть, приходьте - ми допоможемо!